Úvod O společnosti

O společnosti

 

Firma BB Design vznikla v roce 1992 jako firma zabývající se návrhy a realizacemi obchodních i bytových interiérů. V roce 1994 otevřela prodejnu elektro se specializací na elektroinstalační materiál, domácí spotřebiče a designová svítidla a tato prodejna se stala nejen jednou z prvních soukromých prodejen elektro v regionu, ale také jednou z nejdéle působících.

Od roku 2006 jsme u některých výrobků přímými dovozci, z nichž nejvýznamnější část tvoří křišťálová a designová svítidla. Dovážíme svítidla té nejvyšší kvality a ve špičkovém designu. Všechna svítidla mají vysoký podíl ruční práce a to jak ruční broušení křišťálu, tak i foukání a tvarování skla.

  Lustr Spire 2000 v Národním divadle Námi dodaný lustr Spire 2000 si zahrál na scéně Národního divadla, v brněnské Redutě, v inscenaci "Nenápadný půvab buržoazie". 


Svítidla prodáváme nejen v České republice, ale i do zahraničí a spolupracujeme s řadou významných designérů a architektů. Svítidly vybavujeme bytové i obchodní prostory, hotely, restaurace, ale i divadla, například divadlo Na Vinohradech v Praze, nebo scénu Národního divadla Brno. Zúčastnili jsme se také natáčení pořadu „Jak se staví sen“ televize Prima. V roce 2014 nás čtenáři magazínu o luxusním bydlení REZIDENCE vybrali jako nejlepší firmu v oblasti designového osvětlení.

 Pečlivě sledujeme trendy užitného designu a to nejen na veletrzích v Evropě, ale také v destinacích jako je třeba Dubai, Hongkong nebo New York a snažíme se Vám nabídnout svítidla v nejmodernějším a atraktivním designu, podle posledních světových trendů. U svítidel, která jsou náročná na montáž, zajišťujeme sestavení a montáž přímo u zákazníka.

                                           Vyplňte alternativní text Naše zákaznice, herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová, s lampou Arco F01WR.


 Svítidla prodáváme nejen prostřednictvím e-shopu, je ale možné navštívit naše vzorkové prodejny v Třebíči a v Praze, kde si svítidlo můžete prohlédnout a zakoupit. Většinu námi nabízených svítidel máme na prodejnách skladem.

 Velice si vážíme toho, že mnozí z našich zákazníků se k nám vrací opakovaně, což je pro nás závazek k tomu, abychom kvalitu našich služeb nejen udrželi, ale i nadále zvyšovali.

 

 Bedřich Březina

Foto vzorkovna svítidel

Foto vzorkovna svítidel

Foto vzorkovna svítidel

Foto prodejny

Foto prodejny